למה אנחנו?

סוג הבדיקה

המטרה בביצוע בדיקה להחזר מס הוא למקסם את גובה ההחזר שניתן לקבל. ההחזרים הגבוהים נמצאים בעיקר בחוקי המיסוי שפחות מוכרים לנו ודורשים הבנה מעמיקה של חוקי המיסוי בישראל. קיימות 2 סוגי בדיקות מרכזיות בהחזר מס:

  1. בדיקת טפסי 106 – הבדיקה בודקת את סך השכר שקיבלתם בכל שנת מס ומולו את היקף ההפרשות ומס הכנסה ששילמתם. במצב שהייתה טעות ושילמתם יותר מיסים ממה שהייתם צריכים מתקבל החזר מס. לבדיקה זו פוטנציאל החזר נמוך יחסית, כי היא בודקת רק נתח מצומצם מהזדמנויות ההחזר שחוקי המיסוי מאפשרים.
  2. בדיקה כוללת של חוקי המיסוי – בדיקה זו בודקת טפסי 106 ובנוסף חוקי מיסוי רבים, כגון: פנסיה, החזר של עד 25% על ביטוחים, קרנות השתלמות, ילדים, החזרים מסיבות רפואיות, פעילות בשוק ההון, מיסי נדל"ן ועוד. בבדיקות המלאות % הזכאים גדול באופן משמעותי, ממוצע ההחזר הוא 7,200 ₪ ללקוח ומעל 25% מהנבדקים מקבלים החזרים מעל 10,000 ₪.
    כשמחליטים כבר לטפל בנושא של קבלת החזר מס מהמדינה, אין סיבה להסתפק בבדיקה המצומצמת של טפסי 106 בלבד.

אנחנו נבצע עבורכם את הבדיקה המלאה ועל בסיס הצלחה בלבד!

לא קיבלת החזר – לא שילמת!

יתרון מרכזי שלנו הוא שהבדיקה היא על בסיס הצלחה בלבד, ברוב המקרים בדיקת החזר מס תדרוש מכם לשלם תשלום פתיחת תיק, גם במקרה שלא קיבלתם החזר בכלל. אנחנו נותנים מספר הטבות והגנות ללקוחות שלנו:

  1. לא קיבלתם החזר – לא שילמתם!
  2. ביטול תשלום פתיחת תיק לכל החיים בבדיקות חוזרות לזכאות החזרים בעתיד.
  3. הגנה במצב של החזרים נמוכים

יצרנו מצב שקיימת רק אופציה אחת – שתקבלו כסף וללא כל סיכון מצדכם.

עבודה עם מערכות רשמיות – הגדלת פוטנציאל ומניעה של סיכונים


הבדיקה אצלנו מתבצעת בעזרת מערכת ייעודית של מס הכנסה. מערכת שהגישה אליה היא רק לבעלי רישיון ומאפשרת 2 יתרונות מרכזיים:

  1. הגדלת הפוטנציאל להחזר גבוה – המערכת מאפשרת לזהות כל טעות דיווח, תשלום של מיסוי יתר שלקחו לכם, חוק מיסוי שאתה לא מנצלים ובעצם להוציא את המקסימום החזר שניתן לקבל.
  2. צמצום ומניעת סיכונים – כשמבצעים בדיקה ללא מערכות כמו שיכולות להיות טעויות מיסוי שיזכו אתכם בהחזר, יכולות להיות טעויות שיכולות להוביל לחוב שלכם לרשויות המס. בעבודה עם המערכת ניתן לזהות מצב של חוב ולא להגיש את התיק לבדיקה. זו אחת הנקודות החשובות ביותר כשמחליטים לבצע בדיקת החזר, בודקים עם מערכות ולא לוקחים סיכונים.

גורם מבצע

הבדיקה מבוצעת ע"י יועצי מס מנוסים עם רישיון, יועצי מס שההתמחות הספציפית שלהם היא בבדיקות של החזרי מס לשכירים. באופן טבעי כשהגורם שבודק לכם את הנתונים בתיק מתמחה בלהוציא מקסימום החזר ממיסים, אז פוטנציאל ההחזר גדל. כשאתם ניגשים לרשויות המס אתם רוצים שמי שיטפל בתיק שלכם הוא גורם מוסמך עם ניסיון – לא לוקחים סיכונים!